Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacji do Spółek Grupy Polsat Plus (stanowiska specjalistyczne, kierownicze do Akademii Praktyk i Staży);

  • Współpraca ze Specjalistami ds. Personalnych oraz HR Biznes Partnerami;

  • Efektywne pozyskiwanie Kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł i kanałów dotarcia;

  • Zapewnienie wysokiej jakości prowadzonych procesów rekrutacji oraz budowanie pozytywnych doświadczeń Kandydata;

  • Profesjonalne wsparcie managerów w pozyskiwaniu pracowników;

  • Inicjowanie i wdrażanie działań budujących wizerunek pracodawcy (EB).

Nasze wymagania

  • Praktyka w realizacji projektów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i kierownicze (spotkania w trybie zdalnym);

  • Doświadczenie we współpracy z kadrą managerską w ramach prowadzonych procesów rekrutacji;

  • Praktyka w działaniach rekrutacyjnych zdobytych po stronie agencji rekrutacyjnych lub wewnętrznych działach HR;

  • Umiejętność budowania partnerskich relacji z klientami (kierownicy, dyrektorzy) zlecającymi proces rekrutacji;

  • Wysoka efektywność osobista w zarządzaniu procesami rekrutacji;

  • Elastyczność w działaniu, inicjatywa i proaktywność w poszukiwaniu rozwiązań;

  • Orientacja na współpracę oraz gotowość do zdobywania nowych umiejętności.

To oferujemy

  • Pracę w największej grupie medialno telekomunikacyjnej;

  • Brak nudy - u nas każda rekrutacja to ciekawe wyzwanie i szansa do zdobycia nowej wiedzy oraz współpracę ze świetnymi managerami;

  • Wyjątkowy zespół - mamy do siebie dystans i poczucie humoru, lubimy współpracować i patrzymy przez pryzmat możliwości:) - dołącz do nas!

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze ze Spółek z Grupy, sekcje tematyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne