Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

MUDITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Jana Czeczota 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

1. Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym:

● współpraca z menedżerami w zakresie bieżących potrzeb rekrutacyjnych i wymagań co do kandydatów

● redakcja i umieszczanie ogłoszeń

● przeprowadzanie procesu rekrutacyjnego

● współpraca z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi

● onboarding pracownika

● aktywne poszukiwanie pracowników

2. Wsparcie w obszarze kadr, w tym:

● koordynowanie obiegu dokumentów (dokumentacja pracownicza, umowy, ewidencje)

● administrowanie aktami osobowymi, bieżąca aktualizacja, kontrola i archiwizacja

● współtworzenie założeń polityki personalnej, wynagrodzeń, ścieżek kariery i rozwoju pracowników,

3. Możliwość realizacji projektów z obszaru miękkiego HR w tym:

● inicjowanie i realizacja działań z zakresu Employer Branding’u

● dbanie o utrzymywanie zaangażowania pracowników

● dbałość o komunikację wewnątrz organizacji

● organizacja wydarzeń firmowych, spotkań integracyjnych

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • znajomość przepisów prawa pracy i narzędzi HR

  • podstawowa znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej

  • pomysłowość, kreatywność, chęć szukania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł kandydatów

  • doskonała organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

To oferujemy

  • realizowanie zadań o dużym stopniu samodzielności - samodzielne stanowisko

  • możliwość ulepszania i wdrażania nowych procesów HR

  • możliwość pracy hybrydowej

  • narzędzia pracy niezbędne do efektywnej realizacji powierzonych zadań

  • pakiet benefitów - opieka medyczna, dofinansowanie do Multisport

  • przyjazna atmosfera i fajny zespół młodych ludzi

  • spotkanie integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Zostań częścią wyjątkowego zespołu w Mudita!

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce zajmujących się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości elektroniki użytkowej, skierowanej na rynek międzynarodowy, w szczególności USA i UE. Jedne z naszych pierwszych, już wypuszczonych produktów, to m.in. jedyny na świecie budzik e-ink, Mudita Harmony oraz Mudita Pure, klasyczny telefon e-ink, który otrzymał już wiele prestiżowych nagród za wzornictwo, m.in. German Design Award, IF Design Award, A'design Award i Good Design Award.

Kultura naszej firmy jest bardzo otwarta, z łatwym dostępem do wszystkich decydentów, w tym Michała Kicińskiego, naszego założyciela, głównego udziałowca i CEO. Michał znany jest z tego, że jest współzałożycielem CD Projekt, lidera branży gier w Polsce. Dzięki jego wsparciu Mudita może zaoferować bezpieczne i stabilne finansowo środowisko pracy, idealne dla każdego, kto poważnie myśli o długoterminowej karierze w branży technologicznej.

Przewiń do profilu firmy