Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

IDEAS NCBR Sp. z o.o.

6 00010 000 brutto / mies.

Nowogrodzka 47A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Specjalista ds. rekrutacji to osoba, która przede wszystkim dba o poprawne i skuteczne przeprowadzenie procesów rekrutacyjnych, ale też aktywnie tworzy strategię rekrutacyjną firmy. To osoba, która ma umiejętności budowania relacji i słuchania i którą powinna cechować ciekawość i otwartość.

Specjalista ds. rekrutacji potrafi działać pod presją czasu, umiejętnie rozdziela czas pomiędzy liczne projekty, które prowadzi. Zanim przystąpi do poszukiwań, stara się dobrze do nich przygotować, zrozumieć profil, upewnić się, że wie, kogo szuka. Wychodzi szeroko z poszukiwaniami, nie czeka aż cv pojawią się same, aktywnie działa, aby zainteresować ofertą potencjalnych kandydatów. Dobry i profesjonalny Specjalista ds. rekrutacji, zapewniający komfort kandydatowi, zdobędzie cenne informacje o osobie, z którą rozmawia i przedstawi pozytywny wizerunek swojej firmy, zwiększając szanse na zatrudnienie najlepszego kandydata.

Opis Twoich przyszłych obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów rekrutacyjnych w międzynarodowym środowisku naukowym, w tym:

- określanie reguł związanych z procedurami rekrutacyjnymi,

- aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy, w szczególności naukowców specjalizujących się w sztucznej inteligencji posiadających tytuł profesora / doktora z informatyki lub matematyki ,

- przygotowywanie i publikacja ofert pracy,

- zarządzanie platformą rekrutacyjną i analiza CV kandydatów,

- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,

- przygotowywanie raportów, sprawozdań i rekomendacji,

- reprezentowanie na wydarzeniach związanych z branżą HR (np. na targach pracy).

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w środowisku naukowo-badawczym, lub innym wąsko wyspecjalizowanym środowisku,

  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych,

  • wiedza z zakresu rekrutowania kandydatów na stanowiska naukowo-badawcze,

  • wiedza z zakresu rekrutowania kandydatów dla branży IT oraz SI,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,

  • wiedza z zakresu przepisów ochrony danych osobowych,

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę z kadrą naukową wysokiego szczebla w środowisku międzynarodowym,

  • elastyczny czas pracy w systemie hybrydowym,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • realny wpływ na tworzenie struktury firmy i jej kultury,

  • możliwość udziały w programie Medicover Benefits (dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne oraz sport i inne),

  • możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, kredytu mieszkaniowego czy opieki nad dzieckiem),

  • szkolenia specjalistyczne.

O nas

IDEAS NCBR Sp. z o.o. to ośrodek badawczo-rozwojowy działający w obszarze sztucznej inteligencji i ekonomii cyfrowej, którego misją jest wsparcie rozwoju tych technologii w Polsce, poprzez stworzenie platformy łączącej środowisko akademickie z biznesowym.

IDEAS NCBR Sp. z o.o. powołany został przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, i należy do Grupy NCBR. Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce przestrzeni przyjaznej prowadzeniu innowacyjnych badań, a także kształcenie nowego pokolenia naukowców, ukierunkowanych na praktyczne zastosowanie opracowanych algorytmów oraz ich późniejszą komercjalizację w przemyśle, finansach, medycynie i innych gałęziach gospodarki. Najwyższy poziom merytoryczny realizowanych projektów gwarantuje możliwość współpracy z naukowcami o światowym autorytecie.