Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

SORIGO Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Łucka 15
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

SORIGO Sp. z o.o. Sp. k.

Łucka 15

Warszawa

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu szukamy Specjalisty ds. Rekrutacji. Potrzebujemy osoby, która wesprze rozwój naszych działań rekrutacyjnych. Optymalny kandydat powinien posiadać doświadczenie w rekrutacji  w obszarze  IT.

Jeżeli:

  • jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną, kreatywną oraz lubisz kontakt z ludźmi
  • masz doświadczenie w rekrutacji  z wykorzystaniem różnych strategii oraz podstawową wiedzę o kompetencjach w branży IT - mile widziany zakres to:
    • Big data i systemy przetwarzania danych,
    • Systemy oparte o mikroserwisy
    • Cloud
  • umiesz sprawnie nawiązywać kontakty oraz budować długoterminową pozytywną relację z ludźmi
  • chcesz mieć wpływ na to jak pracujesz oraz jak pracuje Twoja organizacja i zespół
  • chcesz być doceniany zarówno za wyniki jak i za zaangażowanie w pracę

U nas będziesz:

  • współpracował z działami technicznymi realizującymi prace projektowe w obszarach naszych specjalizacji ( potrzeby wewnętrzne )
  • współpracował z działem sprzedaży w zakresie identyfikacji potrzeb naszych klientów w obszarach naszych specjalizacji ( potrzeby rynkowe)
  • poszukiwał potencjalnych kandydatów oraz inicjował z nimi kontakt
  • uczestniczył w procesie rekrutacji kandydatów
  • uczestniczył w procesie sprzedażowym
  • uczestniczył w kształtowaniu i rozwoju oferty sprzedażowej
  • rozwijał strategie rekrutacji pracowników
  • rozwijał zespół w obszarze rekrutacji

Możesz się spodziewać:

  • konkurencyjnego wynagrodzenia w formule baza + atrakcyjna premia prowizyjna
  • pakietu socjalnego: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • możliwości bezpośredniego wpływania na sposób realizacji procesów rekrutacji w organizacji
  • pracy nad zagadnieniami związanymi z rozwojem nowych metod rekrutacji
  • bezkonkurencyjnej atmosfery w pracy i ludzi otwartych na współpracę

Ogłoszenie archiwalne