Ta oferta pracy jest nieaktualna od 324 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Senioraktiva24 Sp. z o.o. to polska dynamicznie rozwijającą się firma w branży opiekuńczo-pielęgnacyjnej. Doświadczenie zdobyte dzięki prowadzeniu najnowocześniejszych domów seniora w Polsce pozwoliło nam na poszerzenie oferty o świadczenie usług opiekuńczych na terenie Niemiec.

    Naszym nadrzędnym celem jest budowanie z pracownikami długofalowych relacji i traktowanie ich jak partnerów w biznesie. Zespół operacyjny spółki tworzą osoby wykonujące pracę z zaangażowaniem i z przyjemnością.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na rynek niemiecki
    • koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników
    • prowadzenie bieżącej dokumentacji zatrudnienia
    • weryfikacja znajomości języka niemieckiego
    • stały kontakt mailowy oraz telefoniczny z niemieckimi klientami

    Wymagania:

    • znajomości języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie
    • dobrej organizacji pracy własnej
    • umiejętności pracy w zespole
    • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie
    • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
    • elastyczny czas pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • codzienny kontakt z językiem obcym
    • praca w młodym i zgranym zespole
    • pracę w nowoczesnym biurowcu, pyszną kawę i stół do ping-ponga

    Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przysyłanie CV.