Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT. Jeśli zależy Ci na pracy w stabilnej firmie, dobrej atmosferze z profesjonalistami, którzy cenią sobie partnerskie relacje to Craftware jest miejscem dla Ciebie! Dołącz do nas!

    Zadania:

    • Samodzielnie prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT
    • Aktywne poszukiwanie kandydatów
    • Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami
    • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
    • Zadania związane z procesem zatrudnienia pracownika
    • Przeprowadzanie rozmów okresowych i dyscyplinujących
    • Współpraca z innymi działami firmy
    • Organizacja i udział w projektach EB i CSR

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT
    • Znajomość zagadnień związanych z Prawem Pracy
    • Zainteresowanie obszarem HR oraz branżą IT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność niestandardowego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań
    • Wysoka kultura osobista, pozytywna energia
    • Duży poziom samodzielności i zaangażowania

    Oferujemy:

    • Wsparcie w rozwoju: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
    • Otwartą ścieżkę awansu zawodowego
    • Wyjątkową atmosferę, wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
    • Niekorporacyjne biuro blisko centrum Warszawy z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
    • Współpracę w oparciu o dowolną formę umowy, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej
    • Benefity: karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, telefon służbowy lub dofinansowanie prywatnego, zwrot kosztów zdanych certyfikatów

    Administratorem danych jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa, 02-639 Warszawa, Karwińska 21. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.