Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2017-11-11)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa

Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT. Jeśli zależy Ci na pracy w stabilnej firmie, dobrej atmosferze z profesjonalistami, którzy cenią sobie partnerskie relacje to Craftware jest miejscem dla Ciebie! Dołącz do nas!

Zadania:

  • Samodzielnie prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Zadania związane z procesem zatrudnienia pracownika
  • Przeprowadzanie rozmów okresowych i dyscyplinujących
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Organizacja i udział w projektach EB i CSR

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Znajomość zagadnień związanych z Prawem Pracy
  • Zainteresowanie obszarem HR oraz branżą IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność niestandardowego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań
  • Wysoka kultura osobista, pozytywna energia
  • Duży poziom samodzielności i zaangażowania

Oferujemy:

  • Wsparcie w rozwoju: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
  • Otwartą ścieżkę awansu zawodowego
  • Wyjątkową atmosferę, wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
  • Niekorporacyjne biuro blisko centrum Warszawy z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
  • Współpracę w oparciu o dowolną formę umowy, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej
  • Benefity: karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, telefon służbowy lub dofinansowanie prywatnego, zwrot kosztów zdanych certyfikatów

Administratorem danych jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa, 02-639 Warszawa, Karwińska 21. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się