Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków
    • organizowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, administracja bazą aplikacji);
    • budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami oraz współpraca z partnerami biznesowymi;
    • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów rekrutacyjnych (portale internetowe, agencje pracy tymczasowej, firmy doradztwa personalnego);
    • dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji poprzez udział w działaniach z zakresu employer brandingu (współpraca z biurami karier, udział w targach pracy);
    • przygotowywanie i sporządzanie raportów, rekomendacji z prowadzonych projektów rekrutacyjnych.
    Oczekujemy
    • min. 2 letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych przy wykorzystaniu narzędzi i metod rekrutacyjnych (praktyczna znajomość wywiadu behawioralnego);
    • wykształcenia wyższego (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia);
    • umiejętności budowania długotrwałych relacji i komunikatywności;
    • pozytywnego nastawienia i umiejętności pracy zespołowej;
    • zaangażowania i wysokiej orientacji na osiąganie celów;
    • kreatywności w działaniu i umiejętności poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań;
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    Oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie ubezpieczeniowej;
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali);
    • możliwość bezpłatnego skorzystania z nauki j. angielskiego.

    Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883) z późn. zm.