Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

    Główne zadania:

    • samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska od asystenckich po managerskie (do wszystkich Działów w centrali: IT, Marketingu, Finansów, PR, HR i Administracji, Programowego, Sprzedaży, Prawnego)
    • zakup rozwiązań wspierających procesy rekrutacyjne (serwisy pracy, social media, agencje doradztwa personalnego, aplikacje do zarządzania procesem rekrutacyjnym itp.)
    • udział w projektach employer brandingowych
    • wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej oraz pracowników w obszarze HR
    • udział w innych projektach z zakresu miękkiego HR
    • przygotowanie raportów dla centrali we Francji i raportów wewnętrznych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 3 lat doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, najchętniej w co najmniej kilkusetosobowej organizacji
    • znajomości systemu eRecruiter
    • mile widziane doświadczenie w branży media lub telco oraz doświadczenie w realizacji projektów z zakresu miękkiego HR
    • znajomości rynku rekrutacyjnego w Polsce
    • doświadczenia we współpracy z agencjami doradztwa personalnego
    • zaawansowanej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • wyższego wykształcenia, preferowane kierunki: HRM, psychologia, zarządzanie lub pokrewne
    • inicjatywy, zaangażowania, proaktywności i komunikatywności

    Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
    • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
    • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
    • owocowe czwartki
    Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie CV w języku polskim.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby obecnie prowadzonego procesu rekrutacji”.
    Informujemy, że dane będą przetwarzane przez ITI Neovision S.A. w celu i zakresie potrzebnym do rekrutacji prowadzonych w ITI Neovision S.A.. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.