Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 08.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

    Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end na wszystkie szczeble w organizacji;
    • Docieranie do kandydatów głównie metodą direct search;
    • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania talentów;
    • Przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
    • Selekcja przychodzących dokumentów aplikacyjnych;
    • Organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych;
    • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z kandydatami;
    • Wsparcie przy organizowaniu wydarzeń promujących Dentsu jako pracodawcę;
    • Cykliczne raportowanie przebiegu procesów rekrutacyjnych.

    Oczekujemy:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych;
    • Doświadczenia w efektywnym prowadzeniu poszukiwań metodą direct search;
    • Pasji i zaangażowania w rozwój metod aktywnego dotarcia do najlepszych kandydatów;
    • Gotowości do pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku;
    • Umiejętności efektywnego organizowania pracy;
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom minimum B2).
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej,
    • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji Specjalistów IT.
    Co mamy dla Ciebie w zamian?
    • etatowe stanowisko w firmie dającej wspaniałe możliwości rozwoju w digital marketingu,
    • współpracę z ludźmi o szerokich horyzontach i wszechstronnych talentach,
    • przyjazne środowisko pracy w biurze przy Czerskiej 12 w Warszawie (kantyna z dopłatą do posiłków, siłownię, przestrzeń chill out, kids play – miejsce dla dzieci pracowników, gdzie rodzice będą mogli zostawić dziecko na kilka godzin pod opieką wykwalifikowanej niani)

    Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest DENTSU AEGIS NETWORK POLSKA z siedzibą w Warszawie (00-732) przy ul. Czerskiej 12. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania