Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Europejski lider RTV/AGD
    DOŁĄCZ DO NAS!
    Jesteśmy dobrze znaną i rozpoznawalną w Polsce i Europie siecią specjalistycznych marketów w branży elektroniki użytkowej. Nasze marki to MediaMarkt i Saturn. W Polsce funkcjonujemy od 1998 roku i zatrudniamy ponad 5000 pracowników. Zaangażowanie, pasja i innowacyjność to wartości, którymi się kierujemy.

    Dołącz do naszego zespołu i miej swój udział w naszym wspólnym sukcesie!

    Obecnie do naszej centrali w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 179, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • samodzielne przeprowadzanie procesów selekcji i rekrutacji dla struktury punktów sprzedaży oraz centrali,
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kandydatami – dbanie o „candidate experience”,
    • organizacja i prowadzenie sesji Assessment Centre,
    • przeprowadzanie szkoleń dla przedstawicieli punktów sprzedaży z zakresu rekrutacji,
    • współprowadzenie procesu wdrożenia nowych pracowników do organizacji (punkty sprzedaży i centrala),
    • poszukiwanie nowych kanałów pozyskiwania kandydatów,
    • współudział we wdrażaniu rozwiązań z obszaru rekrutacji.

    Wymagania

    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze prowadzenia rekrutacji,
    • wykształcenie wyższe w obszarze: ZZL, psychologia, pedagogika.
    • pasja do rekrutacji i chęć poszukiwania niestandardowych rozwiązań,
    • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne,
    • doświadczenie w pracy w branży retail będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • wyjątkową atmosferę w profesjonalnym i wspierającym Ciebie zespole,
    • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w Medicover,
    • możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport lub Ticket Restaurant (karta żywieniowa),
    • bonusy rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka,
    • ubezpieczenie na życie,
    • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego,
    • świeże owoce w każdym tygodniu i pyszną kawę :)

    Jeśli podoba Ci się to co przeczytałeś?

    Widzisz szansę na własny rozwój?

    Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu!

    Administratorem danych jest Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o..