Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, że z dumą możemy twierdzić, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania

    • Ustalanie strategii poszukiwań i identyfikacja kandydatów na rynku
    • Nawiązywanie kontaktów z kandydatami, zarówno telefonicznie jak i mailowo, prezentowanie ofert pracy
    • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
    • Utrzymywanie relacji z kandydatami po zakończeniu procesu rekrutacyjnego
    • Ścisła współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie realizacji rekrutacji
    • Przygotowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
    • Przygotowanie raportów nt. kandydatów na potrzeby dalszych etapów rekrutacji i zgodnie ze specyfikacją wymagań na danym stanowisku
    • Uczestnictwo w targach pracy i wydarzeniach branżowych
    • Raportowanie wyników prac, przygotowanie zestawień
    • Budowanie poprzez własną pracę profesjonalnego i pozytywnego wizerunku Alten

    Wymagania

    • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów
    • Co najmniej roczne doświadczenie w rekrutacji w branży IT
    • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
    • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu
    • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Duża zdolność przekonywania
    • Samodzielność, proaktywność w działaniu i umiejętność poszukiwania rozwiązań

    Oferujemy

    • Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera pracy połączona z indywidualnym podejściem do każdego pracownika i otwartą komunikacją
    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
    • Zestaw benefitów (platforma do samodzielnego ich wyboru, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
    • Rozbudowany system premiowy
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alten Polska sp. z o.o. w celu wzięcia udziału  w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych w następującym zakresie: imię i nazwisko, data urodzenia, adres poczty elektronicznej lub/i numer telefonu, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych i przysługujące Ci w związku z tym prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności: www.altenpolska.pl/rodo_gdpr/