Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASMO Solutions Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Agencji Pracy Tymczasowej  "ASMO Solutions Deutschland" GmbH. Poszerzając obszar swoich zadań poszukujemy pracowników na poniższe stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wawer

    Zakres obowiązków:

    • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych zgodnie ze standardami przyjętymi w organizacji
    • poszukiwanie Kandydatów przy użyciu różnorodnych metod oraz dopasowywanie ich oczekiwań i kompetencji do aktualnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych
    • rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych
    • budowanie sieci kontaktów wśród kandydatów
    • raportowanie statusu rekrutacji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów zaocznych)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
    • orientacja na rozwój i samodoskonalenie
    • świetna organizacja pracy
    • umiejętność kreatywnego myślenia
    • znajomość nowoczesnych sposobów rektutacji pracowników

    Oferujemy:

    • pracę na samodzielnym stanowisku
    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wysokie wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: