Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

SELLWISE Szymon NegaczO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe i marketingowe na terenie całej Polski,

  • Selekcja aplikacji kandydatów zgodnie z profilem,

  • Prowadzenie wywiadów behawioralnych, wywiadów z case study

  • Projektowanie i prowadzenie AC

  • Prowadzenie działań direct search

  • Codzienne prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami,

  • Budowanie sieci kontaktów z Kandydatami aktywnymi w obszarze sprzedaży i marketingu,

  • Nieszablonowe podejście do poszukiwań Kandydatów także za pomocą nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych i social media.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie wprowadzeniu rekrutacji na średnie wyższe stanowiska specjalistyczne i managerskie

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi selekcyjnych (case study, AC, wywiad behawioralny)

  • Umiejętność prowadzenia działań direct search

  • Kreatywności i nastawienie na rozwiązywanie najtrudniejszych casów,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Proaktywność i chęć rozwoju.

Mile widziane

  • Dodatkowy język,

To oferujemy

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji sprzedażowych i komunikacyjnych (praca dla jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm konsultingowych),

  • Pracę w nowoczesnej firmie, lubiącej wyzwania,

  • Dobre wynagrodzenie w oparciu o umowę o współpracy (B2B) i bardzo motywujące premie wynikowe,

  • Szkolenia wstępne i rzetelny program wdrożenia,

  • Niezbędne narzędzia pracy (MacBook, iPhone).

SELLWISE Szymon Negacz

Sellwise to firma świadcząca usługi konsultingu w obszarze sprzedaży i marketingu. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, od kilku miesięcy rozwijamy naszą nową linię biznesową, jaką są rekrutacje. Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców i szefów sprzedaży, a nasi klienci doceniają nas za kompleksowość i doradczy charakter usługi. Stale rozwijamy tę gałąź biznesową, dlatego poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy