Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla,

  • wykorzystywanie zróżnicowanych metod pozyskiwania kandydatów, w tym poszukiwań bezpośrednich,

  • dbanie o pozytywne candidate experience na każdym etapie procesu rekrutacyjnego,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku zespołu poprzez budowanie dobrych relacji z klientami wewnętrznymi,

  • udział w różnorodnych projektach z obszaru miękkiego HR.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie w rekrutacjach w obszarze IT),

  • doświadczenie i chęć prowadzenia poszukiwań również metodą bezpośrednią oraz w social mediach,

  • proaktywność, nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie efektywnej rekrutacji,

  • dobra znajomość MS Office,

  • pozytywne nastawienie do ludzi (must have! 😊) oraz otwartość na nowe wyzwania,

  • samodzielność w działaniu,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2),

  • chęć rozwoju w obszarze miękkiego HR.

To oferujemy

  • niepowtarzalną, pozytywną atmosferę pracy sprzyjającą dzieleniu się wiedzą i doświadczeniami,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz pakiet fajnych benefitów,

  • dużą samodzielność w działaniu, otwartość na Twoje pomysły i nowe rozwiązania,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń poprzez uczestniczenie w wielu ciekawych projektach z obszaru HR.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy