Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

RUBEN-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych.

  • Zamieszczanie ogłoszeń.

  • Prowadzenie rozmów z kandydatami.

  • Kwalifikowanie kandydatów.

Nasze wymagania

  • Wieloletnie oświadczenie w pracy w branży HR.

  • Samodzielność pracy.

  • Determinacja i motywacja do działania.

  • Pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach.

  • Nastawienie na pogłębianie swoich umiejętności interpersonalnych.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z kandydatami i Klientami HR.

  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Zdobycie doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska budowlane.

  • Wsparcie na każdym etapie swojej pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Jesteśmy polską firmą budowlaną realizującą kontrakty na terenie Niemiec. Do naszego nowego oddziału firmy we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy