Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji

RUBEN-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych.
  • Zamieszczanie ogłoszeń.
  • Prowadzenie rozmów z kandydatami.
  • Kwalifikowanie kandydatów.

Nasze wymagania

  • Wieloletnie oświadczenie w pracy w branży HR.
  • Samodzielność pracy.
  • Determinacja i motywacja do działania.
  • Pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach.
  • Nastawienie na pogłębianie swoich umiejętności interpersonalnych.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z kandydatami i Klientami HR.
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Zdobycie doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska budowlane.
  • Wsparcie na każdym etapie swojej pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

RUBEN-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy polską firmą budowlaną realizującą kontrakty na terenie Niemiec. Do naszego nowego oddziału firmy we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji.

Inforujemy

zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. rekrutacji, Wrocław