Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Grafton Recruitment

20,0022,00 brutto / godz.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. W związku z rozwojem naszego wrocławskiego oddziału - poszukujemy osób zainteresowanych objęciem roli Konsultanta/Talent Sourcera w ramach dywizji Manufacturing/Engineering.

Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z doświadczeniem zawodowym jak i osoby, dla których miałoby to być pierwsze doświadczenie z rekrutacją. :)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych lub wsparcie Konsultantów ds rekrutacji w ich codziennych obowiązkach

  • wyszukiwanie kandydatów w bazie danych oraz na portalach społecznościowych

  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Zainteresowanie rozwojem w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy

  • Benefity

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji, w zespole który lubi dzielić się wiedzą

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (wedle preferencji)

  • Dodatkowe benefity

  • Możliwość pracy hybrydowej lub nawet 100% zdalnej

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy