Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

Qair Polska S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne (farmy wiatrowe i fotowoltaiczne w Polsce) oraz specjalistyczne (działy Rozwoju Projektów, Zarządzania Projektami, działy wspierające – Administracja, Księgowość, Kontroling Finansowy, dział Prawny),

  • Wdrażanie indywidualnie dopasowanych strategii dotarcia do właściwej grupy odbiorców, w tym aktywne pozyskiwanie biernych kandydatów przy użyciu portali i baz danych,

  • Prowadzenie wewnętrznej bazy danych zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, a także raportowanie podejmowanych działań i ich wyników,

  • Przygotowanie treści oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi,

  • Bieżąca selekcja napływających aplikacji, przeprowadzania wywiadów telefonicznych oraz organizowanie i udział w spotkaniach rekrutacyjnych kandydatów z kierownikami działów,

  • Utrzymywanie kontaktu z kandydatami i udzielanie im informacji zwrotnej,

  • Kompleksowa opieka nad dokumentacją pracowniczą, a w tym przygotowanie dokumentów jak np. list intencyjny, umowa o pracę, umowa o zakazie konkurencji, teczki pracownicze,

  • Wsparcie w działaniach dotyczących budowania wizerunku pracodawcy na zewnątrz organizacji np. udział w targach pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: HR, Psychologia, Socjologia, Marketing),

  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • Doświadczenie w direct searchu kandydatów (m.in. obsługa portalu LinkedIn),

  • Doświadczenie w pracy z agencjami rekrutacyjnymi,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Znajomość rynku oraz szeroka sieć kontaktów,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (m.in. Excel),

  • Doskonała organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność,

  • Samodzielność, kreatywność oraz proaktywna postawa w poszukiwaniu nowych rozwiązań rekrutacyjnych,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w branży przyszłości i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Premię za realizację celów

  • Atrakcyjny, indywidualny budżet na rozwój – szkolenia, kursy, studia podyplomowe

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w ciekawych projektach i we współpracy z zespołem ekspertów gwarantujących rozwój zawodowy

  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie) finansowane przez pracodawcę

  • Integracje pracownicze

  • Przyjazny i wspierający zespół, kultura organizacyjna sprzyjająca wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

Qair Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu, niezależny producent energii odnawialnej z elektrowni wiatrowych i słonecznych poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji.

Qair Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Qair International z siedzibą we Francji. Qair Polska sukcesywnie zwiększa swój portfel projektów poprzez rozwój oraz akwizycje projektów na różnym etapie zaawansowania. Obecnie posiadane aktywa obejmują około 200MW projektów w fazie operacyjnej. Qair Polska jest w fazie budowy 106 MW projektów wiatrowych i fotowoltaicznych, które zostaną zrealizowane do 2022 roku. Spółka aktywnie rozwija projekty o łącznej mocy ponad 2000 MW na wcześniejszym etapie rozwoju dążąc do zwiększenia portfolio projektów na koniec 2020 roku. Posiadamy silny zespół ponad 70 osób wyspecjalizowanych w rozwoju projektów, realizacji budowy, zarządzaniu i utrzymaniu w fazie operacyjnej.

Przewiń do profilu firmy