Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

TU EUROPA SA

  • Gwiaździsta 62, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Gwiaździsta 62

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Oddamy w Twoje ręce kompleksowe prowadzenie różnorodnych procesów rekrutacyjnych (redakcja i publikacja ogłoszeń o pracę, prowadzenie rozmów, zarządzanie systemem rekrutacyjnym).

  • Powierzymy Ci ważne zadanie, jakim jest budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami oraz pracownikami.

  • Damy Ci szerokie pole do popisu przy aktywnej współpracy z agencjami rekrutacyjnymi i uczelnianymi biurami karier.

  • Zaprosimy Cię do wsparcia zespołu w procesie onboardingu pracowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i znajomość nowoczesnych technik rekrutacyjnych.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie rozmów z kandydatami.

  • Talent do zamiany problemów w wyzwania.

  • Chęć nieustannego uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.

  • Samodzielność i otwartość na zmiany.

  • Profesjonalizm, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność oraz poczucie humoru.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Dogodna lokalizacja w sercu Wrocławia (Sky Tower).

  • Praca w elastycznych godzinach i praca hybrydowa.

  • Pozytywna atmosfera w zgranym zespole oraz partnerska współpraca z przełożonym.

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach i realizacji własnych pomysłów.

  • Szansa uczenia się od ekspertów z obszaru HR i zdobycia nowych umiejętności.

  • Szkolenia branżowe oraz wewnętrzne szkolenia rozwojowe.

  • Pakiet benefitów (w tym: kompleksowa opieka medyczna, karta MultiSport + finansowanie aktywności sportowej, nauka języków obcych, dofinansowanie kształcenia, imprezy integracyjne, system kafeteryjny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • parking dla rowerów

  • system kafeteryjny

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze HR. Nieustannie się rozwijamy, a także zdobywamy nową wiedzę i umiejętności, bo wiemy jak dynamicznie zmienia się współczesny rynek pracy. Zawsze gramy do jednej bramki i mamy do siebie pełne zaufanie. Ważna jest dla nas pozytywna atmosfera, bo tylko w takiej można kreatywnie i efektywnie realizować swoje projekty. Cenimy poczucie humoru i nieszablonowy sposób myślenia.

Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA SA oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie EUROPA SA z siedzibą we Wrocławiu poszukują kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy