Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

HR Investment Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Selekcja i rekrutacja aplikacji

  • Definiowanie i weryfikowanie kompetencji kandydatek/ów

  • Budowanie bazy kandydatek/ów

  • Bieżąca obsługa pracowników

  • Koordynacja procesu wymiany personelu

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość jęz. niemieckiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Przewiń do profilu firmy