Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

HR Investment Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Selekcja i rekrutacja aplikacji
  • Definiowanie i weryfikowanie kompetencji kandydatek/ów
  • Budowanie bazy kandydatek/ów
  • Bieżąca obsługa pracowników
  • Koordynacja procesu wymiany personelu
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość jęz. niemieckiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

HR Investment Sp. z o.o.

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Specjalista ds. Rekrutacji, Wrocław