Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji

HR Work Force Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Przeprowadzenie rozmów z kandydatami,
  • Przygotowywanie rekomendacji dla Klienta,
  • Obsługa Klienta w ramach prowadzonych projektów,
  • Podstawowa administracja kadrowa pracowników – ewidencja czasu pracy, przygotowywanie umów/ aneksów/ wypowiedzeń itp.,
  • Bieżące raportowanie w ramach koordynowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Znajomość podstaw prawa pracy,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w agencji pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • System wdrożeniowy umożliwiający swobodne zaklimatyzowanie w nowym miejscu pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

HR Work Force Sp. z o.o.

HR Work Force (APT 6474) to bardzo dynamicznie rozwijająca się agencja z zakresu doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta. W odpowiedzi na potrzeby rynku, przygotowujemy rozwiązania z zakresu outsourcingu personalnego.

Specjalista ds. rekrutacji, Wrocław