Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Apek Sp z o.o O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jeśli pasjonujesz się rekrutacją, posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i potrafisz prowadzić rozmowy rekrutacyjne z kandydatami z branży technicznej,  dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby otwartej, łatwo nawiązującej kontakty interpersonalne ale zarazem skrupulatnej i obowiązkowej, konsekwentnie dążącej do wyznaczonych celów do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży metalurgicznej i pokrewnych.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami,
  • Współpraca z działem personalnym w zakresie obsługi pracowników,
  • Monitorowanie przebiegu współpracy z zagranicznymi partnerami,
  • Prowadzenie baz danych,
  • Tworzenie profili pracowniczych po polsku i angielsku,
  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej przed podjęciem pracy przez kandydatów,
  • Zamieszczanie ofert pracy na portalach ogłoszeniowych
  • Organizacja transportu dla pracowników i współpraca z dostawcami usług transportowych.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych, szczególnie w technicznych .
  • Wykształcenie średnie bądź wyższe,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • Kreatywność, asertywność i samodzielność,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość branży metalurgicznej,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość programów komputerowych (pakiet Office z naciskiem na Excel).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju własnego i zdobycie doświadczenia,
  • Ciekawą, pełną wyzwań samodzielną pracę,
  • Pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze, w młodym zespole w centrum Wrocławia,
  • Atrakcyjny system premiowania.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy