Ta oferta pracy jest nieaktualna od 204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli jesteś osobą, która będzie szukać kandydata mimo, że inni dawno już sie poddali. Zawsze efektywnie i z przyjemnością prezentujesz firmę na różnorodnych wydarzeniach promocyjnych. A do tego z łatwością przychodzi Ci optymalizacja i usprawnianie procesów rekrutacyjnych.

    To nasze ogłoszenie jest dla Ciebie.

    Pyszne.pl (część Takeaway.com) poszukuje kandydatów, którzy będą nas wspierać w realizacji ambitnych celów, na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
    Miejsce pracy: Wrocław
    Reference number: Support – 13

    Opis stanowiska:

    • Aktywne poszukiwanie talentów z wykorzystaniem różnorodnych źródeł i technik
    • Bliska współpraca z kolegami z innych krajów w celu usprawniania procesów i dzielenia się dobrymi praktykami
    • Zarządzanie istniejącą bazą kandydatyów, a także praca nad jej rozbudową
    • Przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych
    • Organizowanie i umawianie rozmów rekrutacyjnych
    • Odpowiedzialnośc za kreowanie pierwszego wrażenia kandydatów
    • Znajomość bieżącej działalności oraz dobór właściwych kandydatów
    • Promowanie ofert pracy dla Pyszne.pl oraz Takeaway.com poprzez aktywność w Social Media oraz udział w różnego rodzaju wydarzeniach

    Wymagania:

    • Samodzielność i proaktywność
    • Pasja do budowania sieci kontaktów oraz poszukiwania nowych kandydatów
    • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
    • Minimum 3 lata doświadczenia w rekrutacji
    • Poczucie odpowiedzialnosci za powierzone zadania
    • Pasja do pracy w niezwykle dynamicznym środowisku
    • Radość z pracy w pozytywnym, miedzynarodowym zespole

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
    • Pracę w niezwykle szybko rowijającej się orgnizacji
    • Bycie częścią nowego, ambitnego i miedzynarodowego zespołu
    • Niesamowite imprezy i wyjazdy firmowe
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej oraz karty Multisport
    • Kawa, herbata, owoce i warzywa do dyspozycji pracowników
    • Biuro w okolicach rynku

    Charakteryzuje nas otoczenie pełne wyzwań, które pobudza do rozwoju profesjonalizmu. Dynamiczne środowisko pracy z otwartą, innowacyjną i ukierunkowaną na wydajność kulturą organizacyjną. Nasza przestrzeń biurowa pozwala się zrelaksować, a także świetnie bawić!

    Prosimy aplikować poprzez formularz rekrutacyjny.
    Czekamy na Twoje zgłoszenie!
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez sto2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest sto2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rybacka 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.