Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Invenio QD Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie za pomocą różnych metod, w tym direct search,

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym przygotowanie rekomendacji kandydatów,

  • tworzenie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • zarządzanie bazą kandydatów,

  • aktywna praca w systemie rekrutacyjnym zgodnie z RODO i przyjętymi w firmie standardami,

  • współtworzenie koncepcji, planowanie i wdrażanie rozwiązań rekrutacyjnych,

  • współpraca z kierownikiem w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych,

  • przygotowanie cyklicznych raportów, analiz, wskaźników mierzących efektywność podejmowanych działań rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie,

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy z LinkedIn i eRecruiter,

  • umiejętność korzystania z różnorodnych metod oraz technik rekrutacji i selekcji,

  • znajomość prawnych aspektów dotyczących prowadzenia rekrutacji i selekcji (w tym RODO),

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i duża łatwość budowania relacji,

  • inicjatywa w działaniu i poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz miesięczną nagrodę uznaniową,

  • przyjazną atmosferę pracy i wspierający się zespół,

  • możliwość realizacji ambitnych procesów w zakresie HR,

  • niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów,

  • dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • bony żywieniowe

  • premia świąteczna

  • ubezpieczenie OC

Invenio QD Sp. z o.o.

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia 17728.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy