Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

Invenio QD Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie za pomocą różnych metod, w tym direct search,
  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym przygotowanie rekomendacji kandydatów,
  • tworzenie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • zarządzanie bazą kandydatów,
  • aktywna praca w systemie rekrutacyjnym zgodnie z RODO i przyjętymi w firmie standardami,
  • współtworzenie koncepcji, planowanie i wdrażanie rozwiązań rekrutacyjnych,
  • współpraca z kierownikiem w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych,
  • przygotowanie cyklicznych raportów, analiz, wskaźników mierzących efektywność podejmowanych działań rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy z LinkedIn i eRecruiter,
  • umiejętność korzystania z różnorodnych metod oraz technik rekrutacji i selekcji,
  • znajomość prawnych aspektów dotyczących prowadzenia rekrutacji i selekcji (w tym RODO),
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i duża łatwość budowania relacji,
  • inicjatywa w działaniu i poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz miesięczną nagrodę uznaniową,
  • przyjazną atmosferę pracy i wspierający się zespół,
  • możliwość realizacji ambitnych procesów w zakresie HR,
  • niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów,
  • dodatkowe benefity.

Benefity

  • bony żywieniowe
  • premia świąteczna
  • ubezpieczenie OC

Invenio QD Sp. z o.o.

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia 17728.

Specjalista ds. Rekrutacji, Wrocław