Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji z J. niemieckim

ECOJOB SPÓŁKA Z.O.O.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontaktem z kandydatami i prowadzenie przydzielonych projektów rekrutacyjnych.

  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych.

  • Prowadzenie rozmów i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami.

  • Wspieranie działu kadr i płac w wprowadzaniu danych pracowników do systemu i wyjaśnianiu wątpliwości związanych z procesem zatrudnienia.

  • Przygotowanie dokumentów dla zatrudnianych osób.

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

  • Czynny udział w akcjach promocyjnych, w tym dbanie o Employer Branding firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie).

  • Możesz pochwalić się min. dwuletnim doświadczeniem w dziale rekrutacji lub agencji pracy.

  • Znasz w stopniu bardzo dobrym pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole.

  • Cechujesz się dobrą organizacją pracy, samodzielnością i rzetelnością.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie (według preferencji Kandydata).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • System premiowy.

  • Możliwość rozwoju.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie na każdym etapie.

  • Pracę 5 dni w tygodniu.

O nas

Jesteśmy doświadczoną kadrą, która zdobywała doświadczenie w znanych agencjach pracy tymczasowej w Polsce i poza jej granicami. Łączą nas wspólne pasje i wizja pracy w zgodzie z naturą.

Znamy wartość pracy i pracownika. Rozumiemy potrzeby, minimalizujemy formalności po stronie Klienta. Współpracę opieramy na przejrzystych i transparentnych warunkach. Z równym szacunkiem i zaangażowaniem podchodzimy zarówno do firmy zatrudniającej dziesiątki fachowców, jak i do pojedynczego pracownika, który ceni swój czas i swoje umiejętności.