Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji z J. niemieckim

ECOJOB SPÓŁKA Z.O.O.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontaktem z kandydatami i prowadzenie przydzielonych projektów rekrutacyjnych.
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych.
  • Prowadzenie rozmów i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami.
  • Wspieranie działu kadr i płac w wprowadzaniu danych pracowników do systemu i wyjaśnianiu wątpliwości związanych z procesem zatrudnienia.
  • Przygotowanie dokumentów dla zatrudnianych osób.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
  • Czynny udział w akcjach promocyjnych, w tym dbanie o Employer Branding firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie).
  • Możesz pochwalić się min. dwuletnim doświadczeniem w dziale rekrutacji lub agencji pracy.
  • Znasz w stopniu bardzo dobrym pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole.
  • Cechujesz się dobrą organizacją pracy, samodzielnością i rzetelnością.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie (według preferencji Kandydata).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • System premiowy.
  • Możliwość rozwoju.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie na każdym etapie.
  • Pracę 5 dni w tygodniu.

O nas

Jesteśmy doświadczoną kadrą, która zdobywała doświadczenie w znanych agencjach pracy tymczasowej w Polsce i poza jej granicami. Łączą nas wspólne pasje i wizja pracy w zgodzie z naturą.

Znamy wartość pracy i pracownika. Rozumiemy potrzeby, minimalizujemy formalności po stronie Klienta. Współpracę opieramy na przejrzystych i transparentnych warunkach. Z równym szacunkiem i zaangażowaniem podchodzimy zarówno do firmy zatrudniającej dziesiątki fachowców, jak i do pojedynczego pracownika, który ceni swój czas i swoje umiejętności.

Specjalista ds. rekrutacji z J. niemieckim, Wrocław