Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji z jez. rosyjskim

GOIT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • razem z TOP-management firmy planować długoterminowe rekrutację nowych osób do zespołu

  • wyznaczać strategię poszukiwania talentów;

  • realizować sourcing docelowych kandydatów;

  • brać udział w tworzeniu kampanii marketingowych dla promocji nowych miejsc pracy;

  • analizować i rozwijać najbardziej efektywne kanały pozyskiwania nowych talentów;

  • przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne i brać udział w assessment;

  • zbierać i analizować rekomendacje o kandydatach;

  • wpływać na rozwój zespołu i firmy, cały czas ucząc się najlepszych światowych praktyk, jednocześnie zwiększając poziom swojej wiedzy.

Nasze wymagania

  • pracujesz w sferze rekrutacji (na etacie lub w agencji) i uważasz to swoim powołaniem;

  • rozumiesz kluczowe procesy poszukiwania i rekrutacji pracowników;

  • wiesz, czym różni się współczesny sourcing, od po prostu pracy ze zgłoszeniami z portali ogłoszeniowych, aktywnie wykorzystujesz narzędzia do sourcingu;

  • możesz pochwalić się doświadczeniem w poszukiwaniu osób na ciekawe stanowiska dot. sprzedaży, marketingu, zarządzania i IT;

  • praktykujesz (lub planujesz próbować) różne metody oceny kandydatów, również rozmowę na temat kompetencji;

  • masz wysoki poziom myślenia krytycznego i wiesz w jaki sposób odróżnić oczekiwane standardowe odpowiedzi od realnych przykładów z praktyki;

  • umiesz budować perspektywne długotrwałe relacje zarówno z kandydatami jak i z zespołem;

  • chcesz mieć wpływ na rozwój biznesu, proponować śmiałe pomysły i testować nowe podejścia do pracy, a nie działać “według instrukcji”.

To oferujemy

  • jesteśmy gotowi pomóc Ci ze wszystkim czego potrzebujesz dla efektywnej pracy zdalnej, dlatego lokalizacja nie jest dla nas najważniejsza.

  • strategiczne wsparcie Core Team firmy i wszystkie niezbędne narzędzia do osiągania wyznaczonych celów;

  • konkretną wizję strategii rozwoju firmy, zrozumiałe cele i perspektywę w karierze;

  • rozwój: bezpłatny dostęp do wewnętrznych kursów firmy;

  • wartościowe otoczenie: zespół profesjonalistów, którzy kochają swoją pracę, możliwość dzielenia się doświadczeniami;

  • godne wynagrodzenie (poziom zależy od Twoich umiejętności)

  • komfortowy elastyczny grafik pracy i całkowita wolność w działaniach (nie mamy biurokracji, będziesz mieć swobodę w podejmowaniu decyzji, dla naszego zespołu najważniejszy jest rezultat!);

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

GOIT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Cześć!

Jesteśmy międzynarodową firmą, do której dołączyło już ponad 4500 studentów z całego świata. Zajmujemy się edukacją, pomagając naszym klientom wejść do branży IT.

W ciągu 6 lat pomogliśmy wielu studentom znaleźć pracę w programowaniu, otrzymaliśmy również sporo nagród na innych rynkach jako “Najlepsza firma w branży edukacji IT”.

Nasza misja: ‘Pomóc każdemu stworzyć swoją historię sukcesu’ za pomocą wykorzystywanej edukacji projektowej, elastycznego podejścia i wysokiej jakości produktu.

Szybko się rozwijamy i wchodzimy na nowe rynki, w tym rynek polski.

Przewiń do profilu firmy