Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem francuskim

OPTIM HUMAN Sp. z o.oO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz publikowanie ogłoszeń w odpowiednio dopasowanych portalach;

  • Pozyskiwanie kandydatów za pomocą kanałów społecznościowych;

  • Samodzielne przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych;

  • Szukanie odpowiednich rozwiązań oraz narzędzi rekrutacyjnych;

  • Tworzenie bazy kandydatów stosownie do prognozowanych potrzeb rekrutacyjnych;

  • Wsparcie dla rekrutowanych pracowników – prowadzenie procesu onboardingu;

  • Raportowanie działań rekrutacyjnych;

  • Udział w projektach szkoleniowych (z partnerami, poprzez tłumaczenie dokumentów itp.).

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka francuskiego – warunek konieczny;

  • Umiejętność swobodnego korzystania z narzędzi IT przeznaczonych do procesów rekrutacyjnych oraz mediów społecznościowych;

  • Znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych w procesach rekrutacji;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dobrze rozwinięte umiejętnościami interpersonalne;

  • Kreatywność w działaniu, samodzielność, inicjatywa;

  • Znajomość rynku pieczarek lub innych produktów rolnych;

To oferujemy

  • W początkowym okresie pracę zdalną;

  • Elastyczny system czasu pracy;

  • Narzędzia do pracy (komputer, telefon);

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

OPTIM HUMAN Sp. z o.o

Dla naszego Klienta – Prężnie działającej spółki pracującej na rzecz francuskiego producenta pieczarek, zatrudniającej obecnie 160 pracowników poszukujemy posługujących się w biegle językiem francuskim kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy