Specjalista ds. Rekrutacji z językiem gruzińskim

Weegree

3 5003 965 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla dla naszych klientów

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa kandydatów

  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka gruzińskiego

  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Silna motywacja do pracy z celem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o Twoje doświadczenie i kompetencje

  • Bogaty system prowizyjny

  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia oraz dokładny proces wdrożeniowy

  • Liczne kursy i szkolenia wspierające Twój ciągły rozwój

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta z prywatnym, darmowym parkingiem

  • Dofinansowania do codziennych obiadów

  • Dofinansowania za dojazdy na rowerach

  • Atrakcyjny system poleceń pracowniczych

  • Darmowy dostęp do bogato wyposażonej siłowni na terenie biura 24/7

  • Cotygodniowy masaż w godzinach pracy

  • Przyjazną atmosferę, partnerskie relacje :)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • masaż w pracy

  • dofinansowanie dojazdów na rowerze

Informacje dodatkowe

  • Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu 532 768 399

Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy