Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

CENTRUM 24 OPIEKA PLUS LTD sp.k.O firmie

4 500
brutto / mies.
  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Praca polega na samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych oraz budowaniu i utrzymywaniu relacji ze zleceniobiorcami, budowaniu i aktualizowaniu bazy kandydatów oraz obsłudze bieżących zgłoszeń przy pomocy e-maila oraz telefonicznie.

Kandydaci i kandydatki powinni być osobami otwartymi, o pozytywnym nastawieniu i łatwo nawiązującymi kontakty z innymi ze względu na ciągły kontakt telefoniczny i mailowy z rekrutowanym personelem.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w branży rekrutacyjnej lub opiekuńczej

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie i branży
  • pracę w biurze
  • osiągalny system premii dodatkowych
  • dogodne godziny pracy (8:00-16:00, pon-pt)
  • zarobki: od 4500zł brutto
  • świetne godziny pracy pozwolą na dobry balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym
  • stanowisko przyszłościowe, z możliwością awansu
  • zapewniamy pełną poufność aplikacji

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim, Białystok