Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

CENTRUM 24 OPIEKA PLUS LTD sp.k.

4 500 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych

  • budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami

  • tworzenie bazy kandydatów

  • obsługa bieżących zgłoszeń mailowych i telefonicznych

  • weryfikacja znajomości języka niemieckiego wśród kandydatów

  • udział w różnorodnych akcjach marketingowych

Nasze wymagania

  • znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym

  • posiadasz doświadczenie w rekrutacji lub opiece

  • jesteś komunikatywny, empatyczny i samodzielny

  • potrafisz korzystać z poczty, excela, chmury i skype

  • potrafisz szybko reagować w sytuacjach awaryjnych

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę w biurze (pon-pt 8:00-16:00)

  • pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niekorporacyjną atmosferę

  • szkolenie stanowiskowe

  • pełne wsparcie zespołu na okresie próbnym

  • możliwości rozwoju

  • system premiowy

Centrum 24 Opieka to firma opiekuńcza działająca na rynku z sukcesem od wielu lat. Posiadamy lokalne oddziały w całej Polsce. To dzięki zorganizowanej pracy zespołu, empatii i ogromnemu zaangażowaniu Centrum

24 Opieka świadczy dziś usługi na najwyższym poziomie.

Centrum 24 Opieka tworzą ludzie tacy jak Ty – dołącz do naszej społeczności!

Przewiń do profilu firmy

Zapewniamy pełną poufność aplikacji.