Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2019-01-22
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-02-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WORKLINE HR GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Centrum 24 Opieka specjalizuje się w opiece nad osobami starszymi, zatem posiadamy liczne oferty pracy dla opiekunów w Niemczech. Zaufało nam już wiele opiekunek i rodzin niemieckich. W swojej bazie mamy wyłącznie sprawdzone oferty, które za każdym razem weryfikujemy, aby zapewnić jak najwyższą jakość i rzetelność naszych usług. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu ofert pracy dla opiekunów osób starszych w domach prywatnych na terenie Niemiec. Nasza firma oferuje szereg udogodnień i benefitów dla osób, które zdecydują się na współpracę z nami. Na miejscu działa rozbudowana sieć koordynatorów, którzy dokładają starań, aby każdy etap współpracy przebiegał wzorowo i bezproblemowo.

    Miejsce pracy: Olsztyn

    OPIS STANOWISKA

    • kontakt z kontrahentami firmy,
    • prowadzenie procesu rekrutacyjnego (zamieszczanie ogłoszeń, wybór aplikacji),
    • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,
    • inne zadania i prace biurowe.

    WYMAGANIA

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
    • perfekcyjna organizacja pracy,
    • bardzo dobra znajomość programu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    OFERUJEMY

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie stałe + premia,
    • stabilne zatrudnienie,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WORKLINE HR GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest WORKLINE HR GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.