Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji (z językiem niemieckim)

CLEAR INTEC Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii firmy w zakresie rekrutacji kandydatów do pracy w Niemczech z obszaru IT & Engineering

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w branży Engineering: aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą „direct search” na terenie całej Europy, komunikacja z kandydatami, organizacja i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim i/lub niemieckim, utrzymywanie relacji z kandydatami oraz managerami z Niemiec

  • zarządzanie kanałami rekrutacyjnymi (portale, targi, sieci społecznościowe itp.)

  • ścisła współpraca z oddziałami firmy w Niemczech

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekrutacji/sourcingu pracowników (doświadczenie w pracy w ADP lub SSC/BPO - mile widziane)

  • wiedza z zakresu metod poszukiwania kandydatów i umiejętność praktycznego ich wykorzystania

  • dobra znajomość języka niemieckiego - min. poziom B2

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość branży/wiedza/zainteresowania z zakresu IT & Engineering

  • doświadczenie w rekrutacjach międzynarodowych

To oferujemy

  • interesującą pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów, wśród których będziesz się czuć mile widziana/y i doceniona/y (nie szukamy wojownika czy robota, a człowieka);

  • możliwości rozwijania kompetencji zawodowych (szkolenia specjalistyczne i językowe);

  • dostęp do wiedzy nt. najnowszych technologii wykorzystywanych w dziedzinie motoryzacji, aeronautyki, transportu, telekomunikacji itp.;

  • przyjazny system premiowy, uzależniony od wyników pracy;

  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe, spotkania integracyjne i sportowe);

  • przestronne, ciche i wygodne biuro w przedwojennej willi, dobrze skomunikowane z centrum (4 min spacerem od stacji PKP Włochy), otoczone zielenią;

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 10.00) w systemie mieszanym; praca zdalna/z biura;

  • dobrze zaopatrzoną kuchnię, gdzie można zrobić sobie pyszną kawę z ekspresu lub wyśmienitą herbatę itp.

CLEAR INTEC (clear-intec.com) należy do międzynarodowej grupy z branży IT oraz Engineering – ALTEN GmbH (alten-engineering.de) z główną siedzibą w Niemczech (Monachium). Obecnie grupa firm zatrudnia w Niemczech około 3500 informatyków i inżynierów, realizując projekty dla najbardziej prestiżowych podmiotów na rynku niemieckim (Global Fortune 500)

Przewiń do profilu firmy

Jeśli łączysz w sobie otwartość na ludzi i zainteresowanie nowymi technologiami, wierzysz w swoje możliwości i wytrwale dążysz co celu, to wyślij do nas swoje CV i dołącz do naszego zespołu!