Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby, która wesprze  nas zespół w rekrutacji pracowników.
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na rynek niemiecki
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Nadzór nad procesami rekrutacji i dokumentacją
  • Publikacja ogłoszeń
Oferujemy:
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w młodym teamie
  • Po okresie próbnym prywatna opieka medyczna
  • Możliwości rozwoju, szkoleń

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku
  • Dobra organizacja, samodzielność i kreatywność
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)