Ta oferta pracy jest nieaktualna od 276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Obecnie do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby, która wesprze  nas zespół w rekrutacji pracowników.
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na rynek niemiecki
    • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
    • Nadzór nad procesami rekrutacji i dokumentacją
    • Publikacja ogłoszeń
    Oferujemy:
    • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
    • Ciekawą pracę w młodym teamie
    • Po okresie próbnym prywatna opieka medyczna
    • Możliwości rozwoju, szkoleń

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku
    • Dobra organizacja, samodzielność i kreatywność
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)