Specjalista ds. Rekrutacji z Językiem Niemieckim

  • Zabrze, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTERNATIONAL SERVICE ACTIVITY LTD. sp.k.

    Centrum 24 Opieka specjalizuje się w opiece nad osobami starszymi, zatem posiadamy liczne oferty pracy dla opiekunów w Niemczech. Zaufało nam już wiele opiekunek i rodzin niemieckich. W swojej bazie mamy wyłącznie sprawdzone oferty, które za każdym razem weryfikujemy, aby zapewnić jak najwyższą jakość i rzetelność naszych usług. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu ofert pracy dla opiekunów osób starszych w domach prywatnych na terenie Niemiec. Nasza firma oferuje szereg udogodnień i benefitów dla osób, które zdecydują się na współpracę z nami. Na miejscu działa rozbudowana sieć koordynatorów, którzy dokładają starań, aby każdy etap współpracy przebiegał wzorowo i bezproblemowo.

    Miejsce pracy: Zabrze, Katowice

    Opis stanowiska:

    • kontakt z kontrahentami firmy,
    • prowadzenie procesu rekrutacyjnego (zamieszczanie ogłoszeń, wybór aplikacji),
    • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,
    • inne zadania i prace biurowe.

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
    • perfekcyjna organizacja pracy,
    • bardzo dobra znajomość programu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie stałe + premia,
    • stabilne zatrudnienie,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej : http://www.centrum24opieka.pl

    Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych ? Administratorem Pańskich danych osobowych będzie firma: Interernational Service Activity Ltd.sp. komandytowa