Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem rosyjskim

Hegelmann Group

  • Kucelińska 22, Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Kucelińska 22

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych

  • Poszukiwane stanowiska to np. Działy Sprzedaży, Spedycji, Księgowości

  • Prowadzenie i administrowanie bazą danych CV

  • Dbanie o wizerunek firmy i proces rekrutacji

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w rekrutacji

  • Biegła znajomość angielskiego i rosyjskiego

  • Nastawienie na wynik

  • Miękkie umiejętności, umiejętność współpracy z ludźmi

  • Samodzielność, sumienność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu

  • Pakiet świadczeń