Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji z językiem rosyjskim

MAX POWER POLAND sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi na stanowiska niższego oraz średniego szczebla;

  • publikacja ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań

  • współpraca z innymi działami firmy, m. in działem legalizacji, działem operacyjnym.

  • prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, ukraińskiego/rosyjskiego

  • znajomość pakietu Microsoft

  • mile widziane prawo jazdy kat b

  • odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań

  • umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu

  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samodzielne stanowisko pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

  • angażujące środowisko pracy w firmie o międzynarodowych standardach

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi HR w zakresie doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy.

Przewiń do profilu firmy