Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem rosyjskim

Bianco Logistic Sp. z o.o.

3 5006 000 brutto / mies.
  • 1 Maja 17, Żyrardów
    Żyrardów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

1 Maja 17

Żyrardów

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach i social media

  • Aktywne poszukiwanie

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów w Polsce i Ukrainie, Białorusi, innych krajach

  • Administracja dokumentacji związanej z procesem rekrutacji, legalizacja pobytu i pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych cudzoziemców

  • Umiejętność korzystania z narzędzi direct search, social media

  • Dyspozycyjność, silna i pozytywna motywacja

  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność i elastyczność w działaniu i ustalaniu priorytetów

  • Znajomość języka rosyjskiego poziom C, swobodna komunikacja w j. polskim, mile widziana znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • profesjonalny system niezbędnych szkoleń

  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach

  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania zespołem i procesem transportowym

  • przejrzystą ścieżkę awansu

  • atrakcyjny system premiowy

Firma Bianco Logistic istnieje na rynku od 18 lat, odnotowując ciągły wzrost przewozów. Obecnie w związku z dalszym rozwojem poszukujemy Dyspozytora i Spedytora. Główny kierunek: Hiszpania oraz Portugalia. Firma posiada ciągniki i tandemy typu firanki. Podstawowy profil działalności to przewóz ładunków cało pojazdowych.

Przewiń do profilu firmy