Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem ukraińskim

HR Progress Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • Realizacja celów rekrutacyjnych,
  • Sporządzanie i aktualizacja ogłoszeń rekrutacyjnych w mediach,
  • Bezpośrednia obsługa potencjalnych kandydatów w biurze,
  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej i logistyki podczas całego procesu rekrutacji,
  • Raportowanie oraz współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość języka ukraińskiego (warunek konieczny),
  • Aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • Duża samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Podstawowa znajomość programu Excel.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Dodatki do wynagrodzenia - atrakcyjny system premiowy,
  • Benefity pozapłacowe.

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem ukraińskim, mazowieckie