Specjalista ds. Rekrutacji

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W  Polsce zatrudniamy ponad 500 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność oraz promujemy kreatywność.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Zadania:

    • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji na stanowiska produkcyjne oraz okołoprodukcyjne,
    • przygotowanie i publikacja ogłoszeń,
    • poszukiwanie różnych kanałów dotarcia do kandydatów,
    • zarządzanie bazą kandydatów,
    • współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami, w tym z agencjami pracy tymczasowej,
    • przygotowanie raportów oraz analiz z prowadzonych działań.

    Profil Kandydata:

    • min. rok doświadczenia w rekrutacji pracowników produkcyjnych,
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (ZZL, Psychologia, Socjologia),
    • znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych,
    • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych,
    • nastawienie na realizację celów,
    • samodzielność oraz dynamizm w działaniu.

    Oferujemy:

    • liczne wyzwania i dużą samodzielność w kreowaniu oraz wdrażaniu proponowanych rozwiązań,
    • partnerską atmosferę pracy w miłej atmosferze i zgranym zespole,
    • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
    • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe).

    Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

    LOGSTOR  Polska Sp. z o.o.
    ul. Handlowa 1
    41-807 Zabrze

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    www.logstor.com