Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji zagranicznej w Biurze Rekrutacji

Wyższa Szkoła Bankowa w PoznaniuO firmie

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Powstańców Wielkopolskich 5

Poznań

Wydział Finansów i Bankowości

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie studentów z zagranicy (ścieżki anglojęzyczne i polskie)
  • udział w działaniach sprzedażowych, w tym wyjazdy na zagraniczne targi edukacyjne
  • obsługa klienta poprzez kontakt bezpośredni, telefoniczny i elektroniczny (prezentacja oferty, prowadzenie rozmów sprzedażowych, doradztwo oraz realizacja procesu rekrutacji)
  • kompletowanie dokumentów i zarządzanie teczkami studentów
  • współpraca z jednostkami konsularnymi i strażą graniczną w zakresie spraw studentów
  • tworzenie i aktualizacja bazy kandydatów oraz osób zainteresowanych kształceniem w wewnętrznym systemie informatycznym
  • realizacja działań promocyjnych Biura Rekrutacji

Kluczowe kompetencje:

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • zorientowanie na realizację celu sprzedażowego
  • doskonała umiejętność organizacji czasu w pracy
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań
  • inicjatywa i dynamizm w działaniu
  • otwartość na nowe wyzwania i nowe rynki
  • samodzielność oraz umiejętność współpracy z zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego
  • znajomość aplikacji MS-Office (w szczególności Word, Excel)

Dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki pracy w szkolnictwie wyższym lub sektorze edukacyjnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na zastępstwo)
  • wynagrodzenie podstawowe i nagroda za realizację celów rekrutacyjnych
  • rozwój kwalifikacji zawodowych
  • możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, nauki j. angielskiego
  • dodatkowe dni wolne od pracy

www.wsb.pl

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesłania CV do 25.10.2020 r.

Koniecznie zaznacz numer referencyjny oferty w temacie maila: BRZ/P/10/20

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy