Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji zagranicznych

IPF GROUPO firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych. Działalność firmy jest prowadzona w Polsce, Holandii, we Francji i Niemczech.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji zagranicznychNumer ref.: Miejsce pracy: praca zdalna

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy zagranicą
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert pracy
  • przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych
  • budowanie sieci kontaktów wśród kandydatów
  • aktualizowanie bazy CRM

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji do pracy zagranicą -warunek konieczny
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i prowadzaniu rozmów
  • skuteczność w realizacji zaplanowanych działań
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • duża samodzielność i umiejętność pracy zdalnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w trybie home-office
  • wyposażenie w potrzebne narzędzia pracy
  • system motywacyjny oparty o realizację celów
  • pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby  spółka IPF Group SA oraz inne spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy