Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji zagranicznych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych. Główna działalność firmy jest prowadzona w Polsce, we Francji i Niemczech.

    W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje zadania:

    • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
    • kontakt z kandydatami i przedstawianie ofert pracy
    • weryfikacja kwalifikacji kandydatów
    • przygotowywanie profili dla klienta

    Szukamy Ciebie jeżeli:

    • bardzo dobrze czujesz się w prowadzeniu rozmów
    • masz doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych – warunek konieczny
    • jesteś osoba nastawioną na realizację celów

    Co możemy Ci zaoferować:

    • umowę o pracę
    • szkolenia
    • karta Multisport
    • opieka medyczna
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

    Wyrażam również zgodę, aby  spółka IPF Group SA oraz inne spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”