Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji ze znajomością j. ukraińskiego lub rosyjskiego

Riwo Systems Sp. z o.o.

4 8008 300 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Wincentego Rzymowskiego 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia rekrutacja pracowników na stanowisko „kierowca taxi” (kierowcy kategorii „B”) z Polski, Ukrainy, Białorusi, innych krajów dla naszych flot samochodowych w Warszawie, Poznaniu oraz Gdańsku- 120 pracowników.

  • Nawiązanie kontaktu z rekruterami z Ukrainy, Białorusi, innych krajów w celu 100% zapełnienia stanowisk kierowców naszej floty taxi.

  • Poszukiwanie chętnych do współpracy z naszą Firmą partnerów wśród zagranicznych agencji pracy (z Ukrainy, Białorusi oraz Azji).

  • Aktywność w social mediach mająca na celu pozyskiwanie potencjalnych kandydatów.

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami.

  • Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji pracowniczej.

  • Koordynacja przyjazdów pracowników, mieszkań.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.

  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji.

  • Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu zaawansowanym

  • Znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Zaletą jest prawo jazdy kategorii „B”.

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, motywujące dodatki uzależnione od wyników pracy i premie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwa jest praca w biurze, lub częściowo zdalna, elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

O nas

Riwo Systems Sp. z o.o. to firma działająca w branży taksówkowej i sprzedaży hurtowej od 2017 roku. W mieście Poznań flota taksówkarska firmy składa się z 30 samochodów oraz ponad 50 pracowników. W maju 2021 firma otworzyła młody oddziały w Warszawie і Gdańsku z planowaną liczbą po 20 pojazdów.