Oferta pracy

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Zgorzelec

    Zgorzelec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych /od fazy poszukiwania, poprzez selekcję, spotkania, raporty i rekomendacje, po pośrednictwo w zatrudnieniu kandydatów/.

  • Aktywne tworzenie baz rekrutacyjnych na potrzeby wewnętrzne.

  • Prowadzenie poszukiwań bezpośrednich.

  • Networking rekrutacyjny – nawiązywanie kontaktów z kandydatami podczas różnego rodzaju eventów branżowych, targów oraz telefonicznie, mailowo, na Skype, za pośrednictwem Facebook, LinkedIn i innych wartościowych kanałów komunikacji.

  • Przygotowywanie analiz rynkowych, ogłoszeń, ofert, materiałów EB.

  • Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku rekrutera,

  • Otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • Umiejętność samodzielnego określania priorytetów działań w oparciu o wyznaczone cele

  • Komunikatywny język angielski

  • Znajomość pakietu MS Office, eRecruter będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dużymi perspektywami rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • szkolenia branżowe

  • premie uznaniowe

Osoby zainteresowane zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerami:

Kontakt PL:797682629

Kontakt UA/RU: 797067001

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Do firmy Citronex Trans Energy Sp. z o.o. wchodzącej do grupy spółek powiązanych z Citronex. W związku ze zmianami organizacyjnymi oraz rozwojem spółki, do siedziby w Zgorzelcu poszukujemy, kandydata lub kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i posiadasz pokrewne doświadczenia branżowe zostań członkiem naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy