Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji

  • Złotoryja, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Schneider Pojemniki Transportowe specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji pojemników transportowych. Obecnie trzon naszej produkcji stanowią pojemniki transportowe branży motoryzacyjnej, wykorzystywane przy produkcji w fabrykach najbardziej znanych europejskich koncernów jak Daimler-Benz, BMW czy Volkswagen.

    W związku z dynamicznym wzrostem i optymalizowaniem organizacji przedsiębiorstwa poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Złotoryja

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
    • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
    • Aktywne pozyskiwanie kandydatów
    • Aktualizowanie bazy kandydatów
    • Współtworzenie strategii employer brandinowej w tym współudział w tworzeniu kampanii wizerunkowych
    • Śledzenie trendów rynkowych w zakresie rekrutacji i proponowanie innowacyjnych rozwiązań i usprawnień
    • Rozwijanie bazy narzędzi rekrutacyjnych
    • Nadzór / rozliczanie czasu pracy
    • Ewidencja i weryfikacja absencji pracowniczych
    • Weryfikacja poprawności zapisów dokumentacji dotyczących ewidencji i rozliczania czasu pracy
    • Kontakt z instytucjami państwowymi w zakresie procedur związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców

    Oczekujemy:

    • Przynajmniej 2 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale Personalnym (w firmie produkcyjnej)
    • Znajomość zagadnień i przepisów regulujących czasu pracy
    • Merytorycznej i praktycznej znajomości regulacji prawnych z zakresu ochrony danych osobowych (RODO)
    • Znajomość przepisów kadrowo – płacowych dotyczących zatrudniania cudzoziemców
    • Wykształcenie min. średnie
    • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
    • Skrupulatności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
    • Interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjaznym otoczeniu
    • Darmowe kursy językowe
    • Możliwość szkoleń
    • Pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost

    CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania

    lub listownie na adres:

    Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. sp. k.
    ul. Krzywoustego 39
    59-500 Złotoryja

    Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

    Mają Państwo prawo do aktualizacji swoich danych lub wycofania zgody na przetwarzanie danych w naszej bazie.
    Prosimy przesłać nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

    Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji dołącz poniższą zgodę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.