Oferta pracy

Specjalista ds. relacji inwestorskich

UNIBEP S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja zdarzeń podlegających obowiązkom informacyjnym spółki giełdowej

  • Przygotowywanie i publikacja raportów bieżących

  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych

  • Przygotowywanie prezentacji analitycznych

  • Bieżąca komunikacja z przedstawicielami inwestorów, analitykami domów maklerskich i inwestorów indywidualnych

  • Współorganizacja wydarzeń związanych z obecnością spółki na giełdzie

  • Przygotowywanie i uczestniczenie w spotkaniach z inwestorami krajowymi i zagranicznymi

  • Obsługa zapytań Zarządu z zakresu relacji z rynkiem kapitałowym

  • Kreowanie komunikacji w mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ukończone studia ekonomiczne, finansowe)

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w tym min. 2- letnie doświadczenie zawodowe

  • w obszarze relacji inwestorskich / analityki finansowej / obsługi rynku kapitałowego/ modelowania finansowego

  • Znajomość zagadnień z obszaru finansów przedsiębiorstw i rynku kapitałowego

  • Znajomość przepisów prawa dotyczącego spółek publicznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Rozwinięta zdolność analitycznego myślenia i wnioskowania

  • Dyspozycyjność i mobilność w ramach wykonywanych zadań

  • Rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Pracujemy w godzinach 7.00-15.00

  • Miejsce pracy w zależności od preferencji oraz dostępności pracownika - w Bielsku Podlaskim i/lub w Białymstoku

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • W przypadku dojazdów do Bielska - oferujemy bezpłatny transport firmowym autobusem w obie strony

  • Szersza oferta w informacji poniżej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne