Specjalista ds. Relacji Partnerskich

VanityStyle Sp. z o.o.O firmie

VanityStyle Sp. z o.o.

Skierniewicka 16/20

Warszawa

W VanityStyle jesteśmy młodzi sercem i wiemy, że każdy z nas potrzebuje czuć, że jego praca ma sens. Dlatego od ponad 12 lat wspieramy naszych klientów w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której najważniejszy jest człowiek. Inspirujemy do dobrego życia, poszukiwania szczęścia i poczucia satysfakcji. To nasza energia i motywacja do działania. Lubimy to co robimy i chcemy dzielić się naszą pasją.
Specjalista ds. Relacji PartnerskichNumer ref.: Region: Mazowiecki

Twoje przyszłe zadania:

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z partnerami w obszarze B2B
  • Analiza potrzeb partnerów biznesowych oraz analiza rynku
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Przygotowywanie raportów zleconych przez Managera Działu
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Potrafisz budować trwałe relacje biznesowe
  • Jesteś samodzielny, systematyczny i dynamiczny
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • Lubisz wyzwania i realizacja celów napędza Cię do działania
  • Biegle obsługujesz komputer (w tym pakiet MS Office oraz urządzeń biurowych)
  • Chcesz się rozwijać
  • Jesteś gotowy do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Kartę sportową FitProfit
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Dofinansowanie do okularów
  • Tańsze bilety do kina
  • Kartę rabatową GetProfit
  • Owocowe wtorki
  • Imprezy integracyjne
  • Vouchery okolicznościowe (ślub, narodziny dziecka, dzień dziecka)
  • Uczestnictwo w szkoleniach i programach rozwojowych
  • Kurs języka angielskiego z lektorem oraz platformę do nauki angielskiego e-tutor
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy